Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline magnat blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
37620 odwiedzin | wpisów: 42, komentarzy: 12, artykułów: 13, obserwuje: 11

Zastosowanie Glinki Weneckiej na ścianach

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Glinka Wenecka MAGNAT Style - inspiracje

Glinka Wenecka MAGNAT Style to idealna propozycja dla wszystkich miłośników niestandardowych i oryginalnych wykończeń wnętrz. Pozwala na uzyskanie niebanalnego efektu dekoracyjnego i nadanie wnętrzom stylowego charakteru.

Glinkę Wenecką możesz wykorzystać do ozdobienia całej ściany lub podkreślenia wybranego elementu architektonicznego.

Sprawdź cenę GLINKI WENECKIEJ MAGNAT STYLE»

Tynk dekoracyjny Glinka Wenecka MAGNAT Style możesz zafarbować jednym z 15 Pigmentów Barwiących.

Dowiedz się więcej o zastosowaniu Glinki Weneckiej i zobacz przykładowe aranżacje czytając cały artykuł ZASTOSOWANIE GLINKI WENECKIEJ NA ŚCIANACH»

Jak najlepiej dobrać kolor ściany?

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Kolory ścian z farbami Magnat

Chcąc stworzyć niepowtarzalne, piękne i stylowe wnętrze musisz dobrze przemyśleć całą aranżację i w odpowiedni sposób dobrać kolor ścian. Wybierając farby do pomalowania pomieszczeń w swoim domu czy mieszkaniu musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim:

  • własne upodobania,

  • wielkość i kształt pomieszczenia,

  • stopień oświetlenia pokoju,

  • funkcję pomieszczenia.

Zobacz paletę barw FARB MAGNAT CERAMIC»

Dowiedz się więcej, w jaki sposób wybrać kolor farb Magnat do pomalowania salonu czy kuchni - dzięki wskazówkom naszych ekspertów napewno nie popełnisz błędów i w idealny sposób zaaranżujesz swój dom.

Czytaj całość - JAK ODBRAĆ KOLOR ŚCIAN?

Modne kolory Magnat Ceramic do pokoju dziecka

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Modne kolory farb MAGNAT Ceramic do pokoju dziecięcego

Modne kolory Magnat Ceramic do pokoju dziecka

Jeżeli chcesz, aby pokój twojego dziecka był estetyczny i modny zobacz, jakie kolory farb MAGNAT Ceramic są najmodniejsze w tym sezonie.

Zobacz wszystkie FARBY MAGNAT»

Farby MAGNAT Ceramic idealnie nadają się do pokoju dziecięcego ze względu na swoje właściwości, dzięki którym są niezwykle odporne na zabrudzenia i uszkodzenia.

Ściany pomalowane farbami MAGNAT cechuje ponadprzeciętna odporność dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii Ceramic System bazującej na ceramicznych składnikach i najwyższej jakości żywicach i pigmentach. Decydując się na użycie farb MAGNAT Ceramic w pokoju dziecka nie będziesz musiał martwić się o trudne do usunięcia plamy czy zabrudzenia – powłoki ich nie absorbują a po umyciu nie tworzą się nieestetyczne zacieki.

Odporne na zabrudzenia farby MAGNAT Ceramic do pokoju dzieci


Jeśli szukasz pomysłów na urządzenie pokoju dziecięcego zobacz, jak doskonale wyglądają pomieszczenia pomalowane farbami MAGNAT Ceramic w najmodniejszych kolorach. Do pokoju chłopca idealnie nadają się żywe odcienie zieleni czy stonowane beże a pokój dziewczynki wyglądał będzie uroczo i subtelnie dzięki radosnym różom, uroczym fioletom czy słonecznym, żółtym barwom.

Farby MAGNAT Ceramic w pokoju dziewczynki

Każda dziewczynka marzy o ślicznym, kolorowym pokoju w związku z czym aranżując jego wnętrze skorzystaj z produktów MAGNAT Ceramic i wybierz farby w ulubionych kolorach swojej córki.

Paleta barw farb MAGNAT Ceramic daje ogromne możliwości, możesz zdecydować się na stonowane, współgrające ze sobą barwy lub postawić na kontrastowe, żywe kolory.

Farby MAGNAT Ceramic idealne do pokoju dziewczynki


Sprawdź cenę FARB MAGNAT CERAMIC»

W pokoju dziewczynki z powodzeniem możesz wykorzystać również oryginalne farby strukturalne tj. Stiuk Perłowy MAGNAT Style czy Marmur MAGNAT Style, które połączone z pięknymi odcieniami farb ceramicznych stworzą niebanalną i uroczą kompozycję.

Kolory MAGNAT Ceramic do pokoju chłopca

Aranżując pokój swojego synka masz ogromne pole do popisu – możesz wybrać kolory ścian nawiązujące do barw ulubionej drużyny piłkarskiej swojego dziecka, postawić najmodniejsze na biało – czerwono – granatowe odcienie nawiązujące do stylu marynarskiego czy stworzyć ponadczasową aranżację z wykorzystaniem ciepłego brązu czy beżu.

Pokój chłopca pomalowany farbami MAGNAT Ceramic


Nowoczesne farby MAGNAT Ceramic dają nieskończone możliwości, możesz śmiało zestawiać ze sobą kontrastujące kolory lub stworzyć harmonijną, spokojną kompozycję.

Dekoracyjna ściana w pokoju dziewczynki

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Dekoracyjne ściany w pokoju dziewczynki z farbami MAGNAT Style

Urządzenie pokoju dziewczynki to spore wyzwanie i z pewnością chcesz, aby twoja córka z przyjemnością spędzała w nim czas na zabawie, nauce i odpoczynu. Jeśli twoje dziecko marzy o pięknym, subtelnym i ładnym pokoju zobacz, jakie możliwości dają ozdobne tynki strukturalne MAGNAT Style.

Sprawdź ofertę TYNKÓW OZDOBNYCH MAGNAT STYLE»

Do ozdobienia pokoju dziewczynki z powodzeniem możesz użyć:

  • Perla Sabbia MAGNAT Style – masę dekoracyjną z metalicznymi wypełniaczami, dzięki którym powierzchnia ściany połyskuje i błyszczy w delikatny i subtelny sposób,

  • Stiuk Perłowy MAGNAT Style – perłowy tynk strukturalny, tworzący powłoki o pięknym, szlachetnym, perłowym połysku,

  • Stiuk Wenecki MAGNAT Style – dający piękny efekt szlifowanego marmuru.

Farby strukturalne MAGNAT Style są łatwe w użyciu a utworzona dzięki nim powłoka jest nie tylko estetyczna i oryginalna, ale również odporna na uszkodzenia i zabrudzenia.

Przeczytaj cały artykuł o FARBACH STRUKTUALNYCH MAGNAT STYLE W POKOJU DZIECKA»