Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline magnat blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
37508 odwiedzin | wpisów: 42, komentarzy: 12, artykułów: 13, obserwuje: 11

Jak wykonać tynk betonowy na ścianie?

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Jak zrobić betonową ścianę?

Jeśli podoba ci się surowy i chłodny styl industrialny i chciałbyś, aby twój salon miał niepowtarzalny, loftowy charakter zdecyduj się na wykonanie betonowej ściany, która będzie głównym elementem całej aranżacji.

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO BETON MAGNAT STYLE»

Obawiasz się, że nie dasz rady samodzielnie zrobić betonowej dekoracji ścienej? Nic bardziej mylnego - wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiednią ilość tynku strukturalnego Beton MAGNAT Style i będziesz postępował zgodnie z instrukcją producenta i wskazówkami naszego eksperta.

Aby zrobić betonową ścianę w salonie potrzebujesz:

 • tynku ozdobnego Beton MAGNAT Style,

 • farby podkładowej,

 • Lakieru Rustykalnego,

 • rysika i pacy weneckiej.

Dowiedz się JAK WYKONAĆ BETONOWĄ ŚCIANĘ»

Glinka Wenecka czy Pergameno?

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Tynki ozdobne Glinka Wenecka i Pergameno

Tynki ozdobne pozwalają na całkowitą odmianę pomieszczeń, doskonale podkreślają wyjątkowy styl i charakter każdego wnętrza. Doskonale prezentują się nałożone na całą powierzchnię ściany jak i na poszczególne elementy architektoniczne. Tynkami dekoracyjnymi można zaakcentować niektóre fragmenty ścian odmieniając w ten sposób charakter pomieszczenia.

Sprawdź cenę GLINKI WENECKIEJ»

Glinka Wenecka to farba strukturalna, która dzięki zawartości białych drobinek daje efekt starego tynku, nadając wnętrzu surowy, chłodny charakter. To propozycja dla osób lubiących aranżacje industrialne, kolonialne czy śródziemnomorskie.

Miłośnicy naturalnych i ciepłych aranżacji mogą wykończyć ściany w salonie tynkiem Pergameno, który wprowadza do wnętrz przytulny klimat. Efekt zmiętego papieru i charakterystyczna struktura doskonale prezentują się na ścianach nie tylko w salonie ale i sypialni czy pokoju dziennym.

Czytaj cały artykuł GLINKA WENECKA CZY PERGAMENO»

Efekt marmuru na ścianie w salonie

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Marmur na ścianie w salonie

Marzy ci się niezwykły efekt marmuru na ścianie? Wykonanie takiej oryginalnej dekoracji ściennej nie jest trudne – możesz samodzielnie ozdobić swój salon tynkiem strukturalnym Marmur Klasyczny MAGNAT Style i sprawić, że pomieszczenie nabierze niepowtarzalnego charakteru.

Efekt marmuru na ścianie całkowicie odmieni każde wnętrze, wniesie do niego nutę luksusu i elegancji. To dokonały pomysł na sprawienie, że pokój będzie zachwycał oryginalnym klimatem a cała aranżacja – jeśli odpowiednio dopasujesz meble i dodatki – będzie wpisywać się w najnowsze trendy.

Różnorodność możliwych do wykreowania wzorów pozwala uzyskać ciekawe efekty końcowe, co sprawia, że ściana pokryta tynkiem marmurowym prezentuje się niebanalnie a wnętrze nabiera stylu i elegancji.

Tynk ozdobny Marmur Klasyczny do dekoracji ścian

Przenikające się barwy marmurowej ściany podniosą walory estetyczne każdej aranżacji. W zależności od wielkości pomieszczenia, koloru mebli i podłogi możesz dopasować kolor dekoracyjnej ściany ozdobionej Marmurem Klasycznym przy użyciu Pigmentów Barwiących MAGNAT Style.

Tynk ozdobny Marmur Klasyczny na ścianie w salonie

Tynk dekoracyjny Marmur Klasyczny najkorzystniej prezentuje się na ścianie bez otworów okiennych czy drzwiowych – to doskonała propozycja do ozdobienia dużych powierzchni, które stanowić będą tło dla stylowych mebli.

Zobacz wszystkie TYNKI DEKORACYJNE DO ŚCIAN MAGNAT»

Marmur Klasyczny MAGNAT Style możesz użyć w aranżacji:

 • nowoczesnego salonu,

 • eleganckiej restauracji i kawiarni,

 • stylowego biura,

 • luksusowej sypialni.

Marmur Klasyczny na ścianie w salonie

Decydując się na ozdobienie ściany tynkiem dającym efekt naturalnego marmuru zadbaj o jej prawidłowe oświetlenie. Dekoracyjną ścianę możesz podkreślić delikatnym światłem z kinkietów – pamiętaj, że mocny strumień światła padający pod kątem prostym na całą ścianę zepsuje efekt i negatywnie wpłynie na całą aranżację.

Dowiedz się JAK PRZYGOTOWAĆ ŚCIANY DLA STRUKTUR DEKORACYJNYCH»

Marmur Klasyczny MAGNAT Style – zalety

Marmur Klasyczny MAGNAT Style to drobnoziarnista masa na bazie akrylu, która pozwoli ci uzyskać efekt marmuru i naturalnego kamienia na ścianach wewnątrz domu. Możesz dzięki niej kształtować dowolne wzory i stworzyć oryginalną fakturę, która będzie dopełnieniem każdej modnej aranżacji.

Tynk ozdobny Marmur Klasyczny:

 • gwarantuje trwałe wykończenie powłoki,

 • doskonale imituje naturalny kamień,

 • zapewnia oddychanie ścian,

 • może być zafarbowany na dowolny kolor Pigmentem Barwiącym MAGNAT,

 • jest łatwy w użyciu.

Sprawdź cenę MARMURU KLASYCZNEGO MAGNAT STYLE»

Dekoracja ściany tynkami ozdobnymi MAGNAT Style

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Dekoracyjna ściana w salonie

Urządzając salon nie zapomnij o wykonaniu dekoracyjnej ściany, dzięki której nabierze on niepowtarzalnego klimatu i charakteru. Prostym sposobem na ozdobienie ścian salonu jest zrobienie oryginalnej faktury na ich powierzchni przy użyciu tynków dekoracyjnych MAGNAT Style.

Sprawdź wszystkie TYNKI OZDOBNE MAGNAT STYLE»

Niezwykle efektownie wyglądają ściany, których faktura imituje naturalny beton, piaskowiec czy marmur. Pożądany efekt uzyskasz stosując wybrany tynk dekoracyjny MAGNAT Style.

Do najmodniejszych faktur ściennych należą:

 • Stiuk Perłowy,

 • Beton,

 • Perla Sabbia.

Dowiedz się więcej o DEKORACJI ŚCIAN TYNKAMI MAGNAT STYLE»

Beton dekoracyjny w salonie

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

»

Oryginalna betonowa ściana w salonie

Betonowa ściana w salonie to propozycja dla wszystkich miłośników chłodnych, industrialnych aranżacji i ciągle modnych szarości. Decydując się na wprowadzenie betonu do wnętrza swojego domu sprawisz, że nabierze on oryginalnego charakteru, wpisującego się w najnowsze trendy aranżacyjne.

Sprawdź cenę TYNKU OZDOBNEGO BETON MAGNAT STYLE»

Surowość betonowej ściany w salonie możesz zestawić ze śnieżną bielą i oryginalnymi dodatkami - w jego towarzystwie doskonale prezentują się ozdoby i przedmioty wykonane z metalu, szkła czy naturalnego drewna.

Samodzielne wykonanie betonowej ściany w salonie nie sprawi ci trudności - wystarczy, że dobrze obliczysz ilość tynku dekoracyjnego Beton MAGNAT Style potrzebną do ozdobienia danej powierzchni i będziesz postępował zgodnie z zaleceniami producenta i wskazówkami podanymi na filmach instruktażowych.

Czytaj cały artykuł o BETONOWEJ ŚCIANIE W SALONIE»