Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline magnat blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
37620 odwiedzin | wpisów: 42, komentarzy: 12, artykułów: 13, obserwuje: 11

Tynk imitujący beton do salonu

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Beton na ścianie w salonie

Tynk betonowy na ścianie w salonie to świetny sposób na podkreślenie nowoczesnej aranżacji, wpisującej się w najnowsze trendy. Betonowa ściana daje duże pole do popisu - możesz zestawić ją z meblami w śnieżnobiałym kolorze, podkreślić elementami wykonanymi z metalu czy ocieplić naturalnym drewnem.

Sprawdź cenę TYNKU STRUKTURALNEGO BETON  https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/beton-magnat-style,2.html

Beton na ścianie w salonie to doskonała propozycja dla osób zdecydowanych, lubiących oryginalne rozwiązania i niebanalne projekty. To nieodłączny element industrialnego wystroju i salonu urządzonego w loftowym stylu.

Szukasz pomysłu na niebanalny wystrój salonu? Dowiedz się, jakie możliwości daje tynk strukturalny Beton MAGNAT Style.

Przeczytaj artykuł o TYNKU BETONOWYM NA ŚCIANIE W SALONIE  http://dekoracje-scian.com.pl/tynk-ozdobny-imitujacy-beton/

Luksusowy marmur na ścianie w salonie

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Stiuk wenecki w salonie

Luksusowy marmur na ścianie w salonie? Brzmi zachęcająco, tym bardziej, że możesz taki efekt uzyskać szybko, łatwo i w dobrej cenie. Przedstawiamy strukturę dekoracyjną, która doskonale imituje ekskluzywny marmur. 

Oto Stiuk Wenecki - przepiękna masa ozdobna, dająca potrójny efekt dekoracyjny (satynowy naturalny, błyszczący polerowany i intensywnie błyszczący). Doskonały do salonów urządzonych w stylu glamour. 

Zobacz jak uzyskać efekt marmuru na ścianie http://stiuk-wenecki.pl/efekt-marmuru-na-scianie-w-salonie-stiuk-wenecki/


Tynk strukturalny Trawertyn - opinie

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Trawertyn na ścianie - opinie internautów

Szukając sposobu na niebanalne wykończenie wnętrza i oryginalną dekorację ścienną zobacz, jakie możliwości daje tynk ozdobny Trawertyn MAGNAT Style. Tworzy on powłokę imitującą naturalny kamień, z charakterystycznymi wżerami i ubytkami, wnosząc do wnętrza nutę elegancji i stylu.

Zastanawiasz się jednak, jak taka dekoracyjna ściana sprawdza się w praktyce? Nie musisz już zmarnować kilku godzin na wyszukiwanie w internecie informacji na ten temat - specjalnie dla ciebie zebraliśmy opinie internautów dotyczące tynku strukturalnego Trawertyn.

Sprawdź cenę TYNKU TRAWERTYN MAGNAT STYLE  https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/trawertyn-magnat-style,93.html

Poznaj opinie osób, które mają w swoim domu czy mieszkaniu tynk strukturalny Trawertyn. Wszystkie przytoczone przez nas wypowiedzi pochodzą z najpopularniejszych forów internetowych i portali budowlanych - w każdej chwili możesz sprawdzić ich wiarygodność wchodząc na stronę podaną pod cytatem.

Przeczytaj OPINIE O TRAWERTYNIE MAGNAT STYLE  http://trawertyndekoracje.pl/tynk-ozdobny-trawertyn-magnat-style-opinie/

Stiuk Wenecki – oryginalna dekoracja ścian

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.pl

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalną dekorację ścienną, która wniesie do wnętrza nutę luksusu i elegancji  zobacz, jakie możliwości daje tynk strukturalny Stiuk Wenecki MAGNAT Style. To cienkowarstwowa akrylowa farba, dzięki której stworzysz powłokę imitującą prawdziwy marmur.

Dowiedz się wszystkiego o Stiuku Weneckim i zdecyduj, czy chcesz nim ozdobić całą powierzchnię ściany w salonie, czy wybrane elementy architektoniczne.

Stiuk Wenecki MAGNAT Style zastosowanie

Stiuk Wenecki MAGNAT Style możesz nakładać na różnego rodzaju powierzchnie wewnątrz budynku:

• gładkie podłoża cementowe,
• płyty gipsowo-kartonowe,
• podłoża cementowo-wapienne,
• tynki gipsowe i powierzchnie pokryte gładziami.

Stiuk Wenecki MAGNAT Style do dekoracji ścian

Doskonale sprawdzi się nie tylko na ścianach w salonie czy pokoju dziennym – możesz go zastosować również wszędzie tam, gdzie występuje podwyższona wilgotność (np. kuchnia, łazienka, toaleta). Po odpowiednim zabezpieczeniu Stiuku Weneckiego Woskiem Impregnującym jego powierzchnia jest odporna na działanie wody, łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji.

Przeczytaj o STIUKU WENECKIM W ŁAZIENCE  http://stiuk-wenecki.pl/stiuk-wenecki-w-lazience/

Stiuk Wenecki MAGNAT Style w łazience

Stiuk Wenecki świetnie prezentuje się zarówno na dużych powierzchniach (całej ścianie), jak i na niewielkich elementach architektonicznych – kolumnach, fragmentach ściany, gzymsach czy obudowach kominków.

Efekt marmuru na ścianie

Marmurowa ściana w salonie sprawi, że pomieszczenie nabierze wyjątkowego luksusowego charakteru. Gładka powierzchnia Stiuku świetnie odbija światło i buduje bardzo ciekawy efekt głębi. W zależności od sposobu wykonania, Stiuk Wenecki na ścianie może być intensywnie błyszczący, naturalny (satynowy) lub błyszczący (polerowany).

Efekt marmuru na ścianie w salonie

Oryginalny Stiuk Wenecki MAGNAT Style jest białego koloru, ale dzięki Pigmentom Barwiącym możesz stworzyć marmurową ścianę o dowolnym odcieniu, dopasowując go do pozostałych elementów aranżacji.

Sprawdź cenę STIUKU WENECKIEGO MAGNAT STYLE  https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/stiuk-wenecki-magnat-style,89.html

Tynk ozdobny Perla Sabbia MAGNAT Style ceny

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Tynk ozdobny Perla Sabbia

Tynk strukturalny Perla Sabbia to masa, która po nałożeniu na ścianę tworzy powłokę o pięknym połysku imitującym perłowy piasek. To doskonały pomysł na dekoracyjną ścianę w każdym pomieszczeniu - świetnie prezentuje się w salonie w towarzystwie eleganckich mebli, przyjemnie rozświetli sypialnię a do pokoju dziecięcego wprowadzi magiczną nutę.

Sprawdź cenę PERLA SABBIA SREBRO  https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/perla-sabbia-magnat-style-srebro-2-5l,82.html

Tynk Perla Sabbia możesz kupić w oficjalnym sklepie internetowym MAGNAT Style. W tym samym miejscu kupisz również inne produkty potrzebne do wykonania dekoracyjnej ściany z efektem perłowego piasku.

Poznaj ceny tynku strukturalnego Perla Sabbia i dowiedz się więcej o połyskującej ścianie ozdobnej - przeczytaj artykuł eksperta MAGNAT Style  http://perlasabbia.pl/perla-sabbia-magnat-style-cena/