Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline magnat blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
37592 odwiedzin | wpisów: 42, komentarzy: 12, artykułów: 13, obserwuje: 11

Beton na ścianach w nowoczesnych wnętrzach

autor: magnat blog budowlany - wyślj wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Tynk betonowy w salonie

Surowy beton na ścianach jeszcze nie tak dawno kojarzył się jedynie z budynkami przemysłowymi lub użyteczności publicznej. Dzisiaj coraz częściej spotykamy go w domach i mieszkaniach, zwłaszcza tych urządzonych w stylu industrialnym czy loftowym. Beton daje ogromne możliwości aranżacyjne – można go użyć nie tylko w nowocześnie urządzonych wnętrzach, ale również w pomieszczeniach w stylu klasycznym.

Beton MAGNAT nadaje wnętrzom oryginalny, surowy i odważny charakter. Doskonale czuje się w towarzystwie minimalistycznych mebli i stylowych dodatków. Warto ocieplić chłód betonowej ściany zestawiając ją z naturalnym drewnem czy dodatkami wykonanymi z innych, naturalnych materiałów.

Struktura betonowa na ścianie

Jak wykorzystać Beton MAGNAT w aranżacji wnętrz?

Tynk dekoracyjny Beton MAGNAT Style to drobnoziarnisty tynk mineralny wyprodukowany na bazie spoiwa wapiennego. Dzięki odpowiedniej aplikacji można uzyskać różny efekt betonu na ścianie.

Jakie efekty możesz uzyskać stosując Beton MAGNAT:

•    gładki,
•    deskowany,
•    stalowego szalunku,
•    naturalny – z charakterystycznymi wżerami i ubytkami.

Pamiętaj, że w zależności od potrzeb i upodobań możesz zmienić kolor Betonu MAGNAT przy użyciu Pigmentu. W ten sposób dopasujesz dekoracyjną ścianę do pozostałych elementów aranżacji i stworzysz idealne, nowoczesne wnętrze.

Przeczytaj też o BETONIE NA ŚCIANIE W KUCHNI http://beton-magnat.pl/beton-scianie-kuchni/

Z czym łączyć betonową ścianę?

Struktura betonu na ścianie doskonale komponować się będzie z ponadczasową śnieżną bielą. Zestawienie szarości i bieli nada wnętrzu dostojnego i eleganckiego charakteru. Do takiej aranżacji możesz wprowadzić elementy o intensywnych kolorach i mocnych barwach, które ją urozmaicą i ożywią.

Imitacja betonu na ścianie

Meble, ozdoby, dodatki czy dekoracje ze szkła, metalu czy drewna świetnie prezentować się będą na tle chropowatej, betonowej ściany. Artykuły wykonane z naturalnych materiałów, tekstylia z lnu czy wełny doskonale ocieplą pomieszczenie z betonową strukturą ścienną i sprawią, że będzie bardziej przyjazne i przytulne.

Sprawdź CENĘ TYNKU BETON MAGNAT https://www.sklep.magnatfarby.pl/struktury/beton-magnat-style,2.html